top of page

Milline on Sinu eesmärk, mis vajab põhjalikkust ja pühendumist?

 

Oliver Kennik

oliver.kennik@vaikus.ee

+372 5598 1956

Disaini- ja sõnumikoda

Eesti suurima erialaliidu sisekommunikatsiooni projekti eesmärgiks oli iga-aastasel meditsiinitöötajate hulgas populaarsel sündmusel "Eesti Arstide Päevad" tuua esile ületöötamise problemaatika. Motiveerisime inimesi pöörama rohkem tähelepanu iseendale, lähedastele, hobidele ja puhkusele. Parima tulemuse saavutamiseks rakendasime üle konverentsikeskuse ja hotelli kümneid erinevaid lahendusi, mis moodustasid kokku toimiva terviku.

Eesti Arstide Liidu sisekommunikatsioon

Kampaaniaga julgustasime töötajaid ja tööandjaid enne töölepingu sõlmimist pidama tingimuste
teemal sisukaid mõttevahetusi ja jõudma mõlemale poolele sobivale kokkuleppele.

Tööinspektsiooni kampaania "Räägi läbi" viisime ellu eesti ja vene keeles ning kampaania kattis 98,6% kogu Eesti elanikkonnast. 

Tööinspektsiooni üleriigiline kampaania "Räägi läbi"

Tehtud tööde näiteid

Vaata slaide

Oleme loonud Tallinna Tehnikaülikoolile aastate jooksul hulgaliselt erinevaid reklaammaterjale, mis kõnetavad sihtgruppi kümnetes erinevates riikides.

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Kaitsevägi

Viisime koostöös Eesti kaitseväega ellu organisatsiooni mainekampaania. Illustreerime vaoshoitult, kuid mõjusalt läbi kõnekate helide vabaduse tähendust praeguses maailmas.

Tarkvaraarendaja Ignite reklaamkingitused

Tabava kingituse tegemine on väljakutse. See kehtib ka ettevõtete kohta. Siin on valik tarkvaraarendajale loodud (reklaam)kingitustest, mis kõik räägivad ettevõtte konkurentsieelistest ja tugevustest. Nende lahenduste puhul oli tähelepanu garanteeritud.

Vaata slaide

Vaata slaide

Vaata videot

Vaata slaide

Vaata videot

Vaata videot

bottom of page